Son Dakika
Yenikarpuzlu Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyesi MHP'ye geçtiAk ve Helvacıoğlu spor yatırımlarını değerlendirdiÇam fıstığı kozalağı dalında satışı yapılacakOrman İşletme Müdürlüğü akaryakıt alımı yapacakTeşhir ve tanzim malzemesi alınacakGaytancıoğlu, Trakya Birlik yönetimine seslendi: "Bir an önce kar paylarını açıklasınlar ve ortakları ile paylaşsınlar"Polis ve zabıta Otogar'da hem denetim hem uyarı yaptıEmniyet ve belediyenin halı saha takımları sahaya "Kadına Şiddete Hayır" pankartı ile çıktıYeni kurulan Sosyalist Cumhuriyet Partisi'nin Keşan Temsilcisi Bahri Vatan olduYöresel ürünler Keşan TSO ve Edirne Belediyesi'nin işbirliğinde tanıtıldı
Vidanjör alınacakhttps://www.ilan.gov.tr/ilan/871156/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/vidanjor-satin-alinacaktir

"> https://www.ilan.gov.tr/ilan/871156/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/vidanjor-satin-alinacaktir

">

Vidanjör alınacak

Pınarhisar Belediye Başkanlığı vidanjör alımı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; 1 Adet İş Makinesi (8.000LT Vidanjör) alınacak.

İhale Camiikebir Mah. Erol Olgaçlı Cad. No:24 Pınarhisar Belediyesi Hizmet Binası Toplantı Salonu PINARHİSAR/KIRKLARELİ adresinde 9 Kasım 2021 tarihinde saat 15.00’te gerçekleştirilecek.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle;https://www.ilan.gov.tr/ilan/871156/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/vidanjor-satin-alinacaktir

YORUM YAZ
Son Eklenenler

Yenikarpuzlu Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyesi MHP'ye geçti

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Yenikarpuzlu Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyesi Hasan Yılmaz'ın "Baba ocağına" döndüğünü açıkladı.

Tercan, Yenikarpuzlu Belediye Meclisi'nin CHP'li Üyesi Hasan Yılmaz'ın "Baba ocağına" döndüğünü açıklayarak; "Üç hilal rozetini yakasına takarak gücümüze güç katmıştır. Hayırlı olsun Allah utandırmasın. Edirne’de MHP’nin zaferi için durma yok, yorulma yok, oturma yok, yılgınlık yok, karamsarlık yok! MHP’nin kapısı herkese sonuna kadar açıktır. MHP yuvadır, hak-hakikat kapısıdır. Edirne’de MHP’ye güven her geçen gün artıyor. Her vatandaşımızın uğrak yeridir MHP. Derdini, sıkıntısını, isteğini rahatlıkla anlatan çözüm isteyenin evidir MHP. Fakirin, fukaranın, kimsesizlerin ve her kesimin yuvasıdır MHP. Edirne’de MHP’nin başarısını herkes görecektir. MHP İl Yönetimi arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. MHP Edirne’dir, Edirne Halkının özü ve özetidir. Ülkemiz ekonomik kriz yaşıyorsa biz üzülürüz. Ülkemiz insanları yoksulluk çekiyorsa biz üzülürüz. Ülkemiz geri kalmış bırakılmak isteniyorsa biz üzülürüz. Ülkemiz refah içinde ise biz seviniriz. Ülkemizin insanı zenginleşirse biz seviniriz. Ülkemiz kalkınıyorsa biz seviniriz. Biz bu milletin mensubuyuz. Milletimiz ile beraber güler, milletimiz ile beraber ağlarız. Biz; Milletimizin bütün fertlerini kaderde, kıvançta ve tasada ortak, bölünmez bir bütün hâlinde millî şuur ve ülküler etrafında toplayan, milletimizi dünya milletler ailesi içinde eşit haklara sahip şerefli bir üyesi bulundurmayı gaye edinmiş olan Türk milliyetçileriyiz. Yabancıya uşaklık edenler, ülkemin insanı sıkıntı içinde yaşarken sevinen, parti menfaatini ülkenin varlığından üstün tutanlar. Siz; zillet bataklığının kimliksiz çığırtganlarısınız!.. Türk Milleti gerçekleri görüyor. Devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünü bozmak, Türk devletinin ve Cumhuriyeti’nin varlığını tehlikeye düşürmek için gayret gösterenlere fırsat vermeyeceğiz. Cumhur İttifakı olarak, bu şer odaklarına, bu küresel güçlere ve bu küresel güçlerin uşaklarına fırsat vermeyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak; 'Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben' ilkesiyle necip Türk milletinin ve Edirne halkının faydasına olabilecek bütün gelişmeleri ve kanun tekliflerini desteklediğimizi belirtmek isterim. Milliyetçi Hareket Partisi olarak; her kesimin sesiyiz, sahibiyiz, üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yaparız çünkü biz Ülkücüyüz, çünkü biz Milliyetçi Hareketsiz ve sözümüzün eriyiz." dedi.

Haber MERKEZİ

Ak ve Helvacıoğlu spor yatırımlarını değerlendirdi

Edirne İl Gençlik ve Spor Müdürü Selim Ak, dün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu, ziyaret nedeniyle Ak’a teşekkür ederek, “Müdürümüzle Gençlik ve Spor Bakanlığı’mızın büyük desteği ile yürüttüğümüz spor yatırımlarının büyük son durumu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Keşan Belediyesi olarak sporcuya ve spor tesislerine büyük bir önem veriyoruz. İlçemiz yeni spor tesislerine ve semt sahalarına kavuşuyor. Gençlerimize spor imkanı tanıyoruz. Ziyaret nedeniyle İl Gençlik Spor Müdürümüz Selim Ak ve Şube Müdürümüz Hasan Kul’a da teşekkür ederim.” dedi.

 Haber MERKEZİ

Çam fıstığı kozalağı dalında satışı yapılacak

Hava Kuvvetleri Komutanlığı 6'ncı Ana Jet Üs Komutanlığı çam fıstığı kozalağı dalında satışı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; tahmini 52.750 kilogram çam fıstığı kozalağı (dalında) satışı yapılacak.

İhale, 6'ncı Ana Jet Üs Komutanlığı İhale Komisyon Başkanlığı Çanakkale Asfaltı Bandırma/BALIKESİR adresinde 21 Aralık 2021 tarihinde, saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/897316/endustriyel-urunler/tarim-ve-orman-urunleri/cam-fistigi-kozalagi-dalinda-satisi-yapilacaktir

Orman İşletme Müdürlüğü akaryakıt alımı yapacak

Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü akaryakıt alımı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; 10.000 litre motorin (diğer katkılı), 80.000 litre motorin, 4.000 litre 95 oktan benzin alımı yapılacak.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati 30 Aralık 2021 – 10.00, e-tekliflerin açılacağı adres ise Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü, Müdür Yardımcısı Odası olarak açıklandı.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/897532/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/kirklareli-ili-demirkoy-ilcesi-orman-isletme-mudurlugu-tarafindan-akaryakit-alimi-yapilacaktir

Teşhir ve tanzim malzemesi alınacak

Kırklareli İl Özel İdaresi teşhir ve tanzim malzemesi alımı için ihale düzenleyecek.

Basın İlan Kurumu İlan Portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Kırklareli İl Halk Kütüphanesi Teşhir Tanzim İşi 2'inci etap mal alımı yapılacak.

İhaleye son teklif verme tarih ve saati 29 Aralık 2021 – 10.00, e-tekliflerin açılacağı adres ise; Kırklareli İl Özel İdaresi Hizmet Birimleri Binası-Destek Hizmetleri Müdürlüğü olarak açıklandı.

İlanın detayları için ise internet adresi şöyle; https://www.ilan.gov.tr/ilan/897938/ihale-duyurulari/mal-alim-ihaleleri/teshir-ve-tanzim-malzemesi-alinacaktir

Tüm Kategoriler

Gündem

Siyaset

Tarım

Bölgesel

Dünya

Ekonomi

Resmi İlan

Spor

Teknoloji

Sponsorlar