Son Dakika
DSP Keşan İlçe Başkanlığı, sessizliğini AK Parti ve CHP'yi eleştirerek bozdu“Sarıkız Cami, Keşan’ın en büyük camisi olacak”Boğulma tehlikesi geçiren genç hava ambulansı ile İstanbul’a sevk edildi -Erikli Sahili'nde MUÇEV'in düzenlemelerine karşı imza kampanyası başlatıldı Pekcanlı: “Kurultayda, genel başkanımız Kılıçdaroğlu’ndan yana tavır koyacağım”Hamzadere Sulama Birliği, yeni iletim kanalı ile 600 bin TL tasarruf yapacakVural: “İl Genel üyeleri, tribüne oynuyorlar”Meclis, Temmuz toplantısında Keşan’ın geleceğine ilişkin önemli kararlar aldı -Cinsel istismar şüphelisine 16 yıl 5 ay 15 gün hapis cezasıOkullara verilen ara kırtasiyelere de yansıdı -
Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin: "Corona virüsüne karşı  idmanlarımızı ileri tarihe erteledik"

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin: "Corona virüsüne karşı  idmanlarımızı ileri tarihe erteledik"

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu başkanlığında gerçekleştirilen ve tüm federasyon başkanlarının katıldığı toplantıda coronavirüs tedbirleri kapsamında liglerin ertelenmesi kararı çıkınca, Keşanspor Kulübü yöneticileri de kendi aralarında yaptıkları toplantıda idmanları ertelemeye karar verdi.

Liglerin ertelenmesi kararından sonra Keşanspor Yönetim Kurulu ve teknik ekip bir araya gelerek acil durum toplantısı sonrasında 19 Mart 2020 Perşembe gününden itibaren 2020 yılı 2. Amatör Ligi'nde mücadele edecek olan Keşanspor A Takımı idmanlarına yeni bir açıklama gelene kadar ara verme kararı aldı. Toplantıdan çıkan karar sonrasında açıklamalarda bulunan Keşanspor Yönetim Kurulu Başkanı Nehir Gergin, "Türkiye olarak liglerin ileri tarihe ertelenme kararını en erken alan ülkelerden biri olduk. Avrupa'da bu kararı vaka sayısına göre en erken alan ülkeyiz. Biz de Keşanspor olarak corona virüsüne karşı idmanlarımızı ileri tarihe erteledik. Sadece sporcu ve sporseverlerle çözülecek bir durum söz konusu değil, özel sektörde çalışmak zorunda olan vatandaşlarımızın haricindekiler mecbur kalmadıkça evlerinden dışarı çıkmamaya özen göstermelerini istiyoruz. Bu salgın hastalığı birlikte atlatıp Keşanspor'un maçlarında taraftarımızla kavuşacağız." dedi.

Haber MERKEZİ

 

YORUM YAZ
Son Eklenenler

DSP Keşan İlçe Başkanlığı, sessizliğini AK Parti ve CHP'yi eleştirerek bozdu

Kısa bir süre önce göreve gelen DSP (Demokratik Sol Parti) Keşan İlçe Başkanı Taner Karatepe, yeni Yönetim Kurulu ile geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, ülke gündeminin yanı sıra Keşan gündemine de değinerek, hem Keşan Belediyesi'ni hem de CHP Keşan İlçe Teşkilatı'nı eleştirdi.

DSP Keşan İlçe yönetimi ile birlikte açıklama yapan Karatepe, ilk olarak coronavirüs salgını ile mücadele sürecine değindi. Pandemi sürecinde, halkın çaresizliği yaşadığını dile getiren Taner Karatepe, "Halkımızın yaşadığı çaresizlik maddi manevi yalnızlık bizleri de bir şeyler söylemeye mecbur bırakmıştır. İlk olarak Aralık 2019’da Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan bu bulaşıcı hastalık şu ana kadar 30 bin can aldı. Her ülke kendi sosyal ve ekonomik farklılıklarına göre tedbirler aldı. Bazı ülkeler bu tehlikenin farkına çok erken varıp, gerekli tedbirleri yürürlüğe koyarken, bazı ülkeler çok geç kalıp maalesef ortaya çıkan korkunç sonuçlara katlanmak zorunda kalmıştır. Ülkemiz bu belanın çok erken farkına varıp, Sağlık Bakanımızın cansiperane çalışması sağlıkçılarımızın olağanüstü çabaları ile bu lanet hastalık kontrol altında tutulmuş ve gerekli çalışmalar yapılmıştır. Ülkemizi derinden etkileyen bu hastalığa maalesef hükümet ekonomik anlamda vatandaşına katkı sağlayamamış, tabiri caizse, kendi kaderi ile baş başa bırakmıştır. Hemen hemen tüm söylemlerinde dile getirdikleri ‘dünyanın en büyük 5 ekonomisinden biriyiz’ sözlerinin maalesef içi boş bir söylem olduğunu halkımız yaşayarak öğrenmiştir. Halkımızın neler yaşadığını uzun uzadıya anlatmaya gerek yok. Biriken elektrik su doğalgaz faturaları açılmadan ödenen dükkan kiraları, işten çıkarılan işçilerimiz, say say bitmeyecek sıkıntılar hükümet tarafından karşılık bulmamıştır." dedi.

"7 ilde kurulan çoklu barolar birlikleri delegeler bazında Türkiye Barolar Birliği'nde ayrı ayrı temsil edilecek"

Sözlerinin devamında, ülke gündeminde yer alan "Çoklu baro" konusuna da değinen Karatepe, "‘Öncelikle çoklu baro nedir?’ Bunu açıklayarak başlayalım. 80 baronun bulunduğu ülkemizde iller bazında 2000 üyesi olan illerde, çoklu baro kurulmasının önünü açan bu sistem, 7 ilde çoklu baro sistemi kurulmasına izin veriyor. Bu 7 ilde kurulan çoklu barolar birlikleri delegeler bazında Türkiye Barolar Birliği'nde ayrı ayrı temsil edilecek. Peki hükümet bu sistemi getirerek ne yapmak istiyor? Hepimizin bildiği gibi tek adam rejiminde yönetilen ülkemiz çok sesliliğe karşı bir siyasal tavır tarafından kuşatılmış durumda. Üniversiteler ordumuz, spor kulüpleri, bankalar, ulusal medya, TV ve gazeteler tek bir ses ve görüş ile yönetilmeye çalışılmakta. Barolar da bu şekilde kıskaç altına alınmak istemekte. Adalet biz nasıl istersek öyle tecelli edecek mantığını kabul etmeyen tarafsızlık yemini etmiş avukatlarımız, çok haklı olarak tavır sergilemektedir." diye konuştu.

"Sayın Belediye Başkanımız kendi kararlarının net olarak uygulanmasını isteyen bir yapıda"

Daha sonra Keşan gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Taner Karatepe, "Şehir merkezindeki trafiğin eski haline dönmesi çok doğru bir karar. Bu yanlış uygulamada bu kadar uzun süre ısrar edilmesi de çok enteresan. Sayın Belediye Başkanımız kendi kararlarının net olarak uygulanmasını isteyen bir yapıda. Anladığımız kadarı ile önerilere, uyarılara çok itibar eden bir yapıda değil. DSP Keşan İlçe Başkanlığı olarak, ortak aklın her şeyden önde geldiği ve önemli olduğu fikrindeyiz. Komşu ilçe pazarcı esnafı ile Keşan pazarcı esnafı arasında meydana gelen sürtüşme ve pazarlara alınmama sürecinin de iyi yönetilmediği kanaatindeyiz. Az önce söylediğimiz ortak akıl ve diyalog ile bu konu çok uzamadan çözülebilirdi. Unutulmamalı ki ekmek davası hiç bir davaya benzemez. Ekmeğinin peşinde olan pazarcı esnafımızın her zaman yanındayız. Belediye başkanımızdan, seçim dönemlerinde verdiği ve şu ana kadar yaptığı, yapabildiği vaatlerini madde madde bizlerle paylaşmasını istiyoruz. OSB ne durumda? Kurulacak fabrikalar ile ilgili ne gelişmeler var? TOKİ konutlarında ilçemizin ismini listelerde göremiyoruz. 1000 konut projesi ne oldu? Bu konuda ne gibi çalışmalar vardır? Keşan’da spor tesisleri dökülmekte, ilçe spor tesisleri ile kıyaslanamayacak kadar kötü vaziyette olan örneğin Can Çetinkaya, Güner Yıldız, semt sahamız ışıklandırmaları, soyunma odaları, futbol sahası halısının kötü durumu ne olacak? Atatürk Stadı’nda ne gibi uygulamalar yapılacak? Bunları öğrenmek istiyoruz. Her seçim döneminde omuzlara alınan, sonra kaderlerine terk edilen Roman camiası, benim yıllarımın geçtiği, onlarla yiyip onlarla içtiğim, kader birliği yaptığım arkadaşlarımın, dostlarımın camiasıdır. DSP Keşan İlçe Başkanlığı olarak, en kısa zamanda Roman kardeşlerimiz ile bir araya gelip diğer partiler gibi havada kalan sözler değil, somut adımlar atmak için harekete geçeceğiz. Belediye Başkanımız, Roman camiası için neler yapmıştır, neler yapacaktır? Bilmek istiyoruz." 

"Şu çok iyi anlaşılmıştır ki artık vatandaşımız kavga dili istememektedir"

Sözlerine, CHP Keşan İlçe Başkanlığı ile ilgili yaptığı eleştiriler ile devam eden Karatepe, "Yepyeni bir yönetim ile göreve başlayan ana muhalefet partimiz Keşan İlçe Başkanlığı, halkımızın beklentilerinden çok uzak kalmıştır. AKP Belediyesinin eksik ve yetersiz kaldığı durumlarda sakin anlaşılır ve mantıklı hareket etmesi gereken CHP İlçe Yönetimi, maalesef sinirli ve agresif bir tavır sergileyerek, haklı iken haksız konuma düşürülmüştür. Şu çok iyi anlaşılmıştır ki artık vatandaşımız kavga dili istememektedir. Uzlaşmacı ve anlaşılabilir projeler ve adımlar istemektedir." şeklinde konuştu.

"Artık Keşan’da DSP gerçeği vardır"

DSP Keşan İlçe Başkanlığı olarak Türkiye’nin gerçek ve tek sol partisi, Atatürk'ün çizgisine en yakın partisi olarak, hatalı gördükleri uygulamaları dile getirmeye, iyi yapılan işleri alkışlamaya her zaman devam edeceklerinin altını çizen Taner Karatepe, şunları söyledi; "Yapılacak ilk seçimlerde ülkemizi yönetmeye talip olan DSP bizlerin onurudur. DSP’li olmak tarif edilemeyecek bir gururdur. Sevgili basın mensupları, siyasi tutarsızlığın zirve yaptığı yalanın dolanın, haksız hukuksuz yargılanmaların, tutuklanmaların, artık sıradan sayıldığı ya bizden olursun, ya da hiç olmazsın söylemlerinin insanların zihinlerine zorla işlenmeye çalışıldığı şu günlerde, Türk siyasetinin Demokratik Sol Partiye hiç bir zaman olmadığı kadar ihtiyacı vardır. Bizler gözlerimizin önünde yaşanan bu tiyatroyu ibret ile izlemekteyiz. Sanılmasın ki sürekli seyirci konumunda olacağız. Gözlemlerimizi yapıyor, notlarımızı alıyoruz, zamanı gelince halkımızın bizlere vereceği sorumluluklar dahilinde ülkemizin menfaatleri için en gerekli adımları, tabii ki atacağız. Annelerimizin pazara çıkamadığı, babalarımızın evlatlarına kıyafet alamadığı, açlık ve yoksulluktan intihar edenlerin ülkesi olmayı hak etmeyen bu güzel memleketimiz, donanımlı kişiler tarafından yönetilmemektedir. Atatürk’ün koyduğu ilke ve inkilaplara sonuna kadar bağlı bir parti olan DSP, onun çizdiği yolda onun gösterdiği hedefe yürümekte kararlıdır. Bu dinamiklere sahiptir. Artık Keşan’da DSP gerçeği vardır. Tüm siyasi partilerimiz bunu kabullenmek zorundadır. Hızla çoğalacağız. Tüm emekçilerimize, esnafımıza, çiftçimize hızlı bir şekilde ulaşıp, dertlerini dinleyeceğiz. Hem bu güzel ülkemiz hem de Trakya’mızın incisi Keşan’ımız için projeler üretmeye devam edip sizlerle paylaşacağız. Halkına dokunan, dinleyen, sadece dinlemekle kalmayıp, çözüm üreten bir anlayışa sahip olacağız. Son olarak hiç bir emekçimiz, vatandaşımız ümitsizliğe kapılmasın. Bu ülke dünyanın en güzel ülkesidir. Bizim insanımız, dünyanın en merhametli, dürüst, çalışkan insanıdır. DSP olarak güzel yarınlarda buluşma umudumuz ve hayalimiz ile tüm halkımıza sonsuz teşekkürler ediyor, saygılar sunuyoruz."

Haber: İlker GÜREL

 

“Sarıkız Cami, Keşan’ın en büyük camisi olacak”

Keşan Müftüsü Mehmet Yiğit, Sarıkız Cami Yaptırma, Yaşatma ve Onarma Derneği Başkanı Lütfü Açar ve Mimar Ali Hüseyin İnce dün düzenledikleri basın toplantısında; Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde yapılacak olan Sarıkız Cami hakkında bilgilendirmede bulundu.

Saat 14.00 sıralarında başlayan basın açıklamasına; Yiğit, Açar ve İnce’nin yanı sıra, dernek yöneticileri katıldı.

İlk olarak, Dernek Başkanı Lütfü Açar söz aldı.

Açar: “İnşallah, yakın zaman içerisinde camimizin temelini atarız ve ibadete kısa sürede açarız”

Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde yaşayan insanların bu bölgede cami talebinin olduğunu belirten Açar, “Talebin olması nedeniyle, bizlerde 2016 yılında hazırlamış olduğumuz dilekçeleri, ilçe kaymakamlığına ve belediye başkanlığına verdik. İmar çalışmalarında, bu bölgeyi ibadethane olarak tahsis edildi ve ilçe müftülüğüne olayı devrildi. Caminin yapılması için bir dernek çalışmasına başladık. Bu çerçevede; Sarıkız Cami Yaptırma, Yaşatma ve Onarma Derneği’ni kurduk. Camiyi yaptırmak için mimarımızla anlaştık, belediyemizden ruhsatımızı aldık. Bu süre içerisinde oluşan masraflarımız oldu ve hayırseverlerimiz bu konuda bizlere yardımcı oldu. Biz, hayırsever insanlarımızın yardımlarını bekliyoruz. Aydın İstek ve Harun İstek'ten hafriyat anlamında ciddi destek aldık. Kendilerine teşekkür ederiz. Keşan’da cami yapılacaksa, farklı bir mimari özellik taşımasını istedik mimarımızdan. Amacımız, tabelayı taktıktan sonra temeli atmaktı. Ama pandemi süreci nedeniyle, temel atma olayı gecikti. İnşallah, yakın zaman içerisinde camimizin temelini atarız ve ibadete kısa sürede açarız. Cami yapılacak alanda ağaçlar var ve bunların hiçbirini ziyan etmeyeceğiz. Belediyemiz bu konuda gerekli hassasiyeti gösterecektir. Cami yapılacağı zaman bu ağaçlar yerlerinden uygun şekilde sökülüp, farklı yerlerde değerlendirilecektir.” dedi.

Daha sonra mimar Ali Hüseyin İnce söz aldı.

İnce: “Camimizde, yaklaşık bin 500 kişi ibadetini yapabilecek”

İnce, konuşmasında şunlara yer verdi: “Keşan’da büyüklük ve hacim olarak, ilçeye uygun bir cami projesi hazırlamamızı istediler. Normalde, cenaze namazlarını kılacak büyük alan olmadığı ifade edildi. Cami yapılacak alan 2 bin 578 metrekareye sahiptir. 627 metrekare taban alanı, minaresi 45 metre, kubbe yüksekliği 22 metre olan bir cami projesi hazırladık. Edirne’deki Selatin Camilerden esinlenerek, bir proje yaptık. Caminin 2’si bayanlara ait olmak üzere toplam 7 girişi var. Bodrum katında, kreş, abdest yerleri ve tuvaletler bulunuyor. Zemin katında, 800 kişinin namaz kılabileceği bir alan var ve mahfel katında 250 kişilik ibadet alanı mevcuttur. Camimizde, genel anlamda yaklaşık bin 500 kişi ibadetini yapabilecek.”

Yiğit: “Pandemi süreci nedeniyle, inşaat çalışmalarına başlayamadık”

Basın açıklamasında son olarak söz alan Keşan İlçe Müftüsü Mehmet Yiğit, söz alarak, şunları söyledi: “Camiler yeryüzünde beytullahın bir şubesi ve temsilcisidir. Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımız, müftülüğe cami yapmak için talepte bulunuyordu. Dernek kuruldu ve bu kardeşlerimiz çok büyük bir aşkla yola çıktılar. İşlerimiz rast gitti ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmadı. Projemiz tamamlandı ve belediyemizden ruhsatımızı aldık. Pandemi süreci nedeniyle, inşaat çalışmalarına başlayamadık. Hayırsever işadamlarımız cami yapımı konusunda bizlere söz verdi. Camilerimiz, vatandaşların ve hayırsever işadamlarının destekleriyle bitiyor. Bu camimizin de, bu şekilde olacağını düşünüyoruz. Buraya yapılacak camimizin bahçesi geniş olacak. Sadece Hersekzade Ahmet Paşa Cami’nin bahçesi geniş. Yeni yapılacak camimizin de, 1000 metrelik bahçesi olacak. Camimizin alt kısmında, 4-6 yaş Kur’an Kursu için yer tasarladık. Camiler, bizim ibadet alanlarımız ve Allah’a kulluğumuzun göstergesi olan yerlerdir. Burada, insanlarımız dini bilgiler öğrenirler. Camiler aynı zamanda eğitim yuvalarımızdır. Burada güzel bir organizasyonla temelimizi atacağız.”

“Sarıkız Cami, Keşan’ın en büyük camisi olacak”

Konuşmaların ardından cami yapılacak alanda dua yapıldı. Öte yandan Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde yapılacak Sarıkız Cami’nin, Keşan’ın en büyük camisi olacağı ifade edildi. Caminin gerek bahçe gerekse ibadet anlamında en büyük alana sahip olacağı belirtildi. HABER - FOTO: DENİZ ÇİL

Boğulma tehlikesi geçiren genç hava ambulansı ile İstanbul’a sevk edildi -

Tatil için geldiği Enez'in Karaincirli köyü sahilinde, dalgıç kıyafetleri ile girdiği denizde boğulma tehlikesi geçirirken 17 yaşındaki Y.K., 112 Hava Ambulansı ile Keşan'dan İstanbul'a sevk edildi.

İddiaya göre; Tatil için geldiği Karaincirli Köyü Sahili'nde dalgıç kıyafetlerini giyerek denizde dalış yapan Y.K. (17) boğulma tehlikesi geçirdi. Çevredekilerin fark etmesiyle kıyıya çıkartılan Y.K.’ye ilk müdahale, ihbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Ambulans ile Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Y.K., burada tedavi altına alındı. Bilinci kapalı olan Y.K.’nın sevki için 112 Hava Ambulansı’ndan yardım istendi. Çanakkale’den havalanan Sağlık Bakanlığı Hava Ambulansı, Keşan Belediyesi Atatürk Stadı’na inerek, Y.K.’yı Başkent Üniversitesi İstanbul Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkez Hastanesi’ne sevk edildi.

Haber / FOTO: İlker GÜREL

 

Erikli Sahili'nde MUÇEV'in düzenlemelerine karşı imza kampanyası başlatıldı

Erikli Köyü Sahili'nde, MUÇEV'in kiraladığı alanlarda, vatandaşların denize girmesini engelleyecek şekilde tel örgü çekilmesi ve kiralanan alanın dışına çıkıldığı iddia edilerek, bu konuda düzenleme yapılması adına imza kampanyası başlatıldı.

Erikli Köyü Sahili'nde suyla ilgili yaşanan sorunlara şimdi de MUÇEV tarafından kiralanan alanlara tel örgü çekilmesi ve bahse konu alanın dışına çıkılarak vatandaşların denize ücretsiz olarak girmesinin engellendiği iddiaları eklendi. MUÇEV tarafından kiralanan alanlara "Covid tedbirleri nedeni ile plaja giriş tek bir noktadan yapılmaktadır" yazılı pankart asılarak tel örgüler ile kapatılmasının yanı sıra, kiralanan alanın, her gün büyütüldüğü iddialarının paylaşıldığı sosyal medyada, bu konularda gerekli düzenlemenin yapılması için imza kampanyası başlatıldığı duyuruldu. Kısa sürede ilgi gören imza kampanyasının yarım günlük ilk bölümünde, yaklaşık 300 imza toplandığı bildirildi.

Broşür bastırılacak

İmza kampanyasının devam ettiği bildirilirken, konuyla ilgili olarak bilgilendirici broşürlerin bastırılarak Erikli Köyü Sahili'nde asılacağı ve dağıtım yapılacağı, ayrıca toplanan imzaların da konuyla ilgili mercilere teslim edileceği ifade edildi.

Haber MERKEZİ

Pekcanlı: “Kurultayda, genel başkanımız Kılıçdaroğlu’ndan yana tavır koyacağım”

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı açıklamada; Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’la birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yaptıkları ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Partimize ve ülkemize yakışan bir kurultay yapacağız”

37.Olağan Kurultay’ın, 25-26 Temmuz 2020 tarihinde yapılacağının altını çizen Pekcanlı şunları söyledi: “Mart ayında yapılması planlanan kurultay, COVİD-19 salgını nedeniyle 25-26 Temmuz’a ertelendi. Genel merkezde, kurultayla ilgili güzel bir telaş var. Cumhuriyet Halk Partisi, kurultaylarıyla meşhur bir partidir. Bununla ilgili genel başkanımız ve merkez yönetim kurulu üyeleri hassas bir çalışma içerisindeler. Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’la, sayın genel başkanımızı ziyaret ettik. Kurultay öncesinde kendisine başarı diledik. Kurultayla ilgili herkes farklı bir çalışma metoduna girdik. Bende, Trakya’nın CHP’li üç il başkanıyla birlikte olacağız ve Trakya adına bazı kararlar alacağız. Hafta sonu cumartesi günü de, Balıkesir Edremit’te, Marmara Bölgesi’nin il başkanlarıyla bir araya geleceğiz. Bu kurultayın en sağlıklı şekilde geçmesi için elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz. Partimize ve ülkemize yakışan bir kurultay yapacağız.”

“İl başkanı olarak, genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana bir tavır koyacağım”

Fevzi Pekcanlı sözlerini şöyle tamamladı: “Mart ayında yapılması planlanan kurultay öncesinde, 8 kurultay delegesiyle birlikte genel başkanımıza destek ziyaretimiz olmuştu. Kurultay delegeleriyle birlikte, genel başkanımıza destek vereceğimize dair imzaları vermiştik. Partimiz demokrasi seven bir partidir. Hiç kimseye, ‘şu adayı destekleyeceğiz’ şeklinde bir yaptırımımızda olamaz. Genel Başkanımızın bizde yeri farklıdır. Ama hiçbir kurultay delegesine baskı yapamayız. CHP’nin iradesinde de, böyle bir şey yoktur. Kurultay delegeleriyle yeniden değerlendireceğiz. Ben, il başkanı olarak, genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana bir tavır koyacağım. Her kurultay delegesinin kendi iradesi var. Onlar adına peşin hüküm veremem. Demokrasiye haksızlık olur. Genel başkanlıkla ilgili herhangi bir sıkıntı görmüyoruz. Parti meclisi ve yüksek disiplin kuruluyla ilgili nasıl bir çalışma yapacağımızı değerlendireceğiz. Nihai kararımızı kurultayda vereceğiz.”

(Haber: Deniz ÇİL)

Tüm Kategoriler

Gündem

Siyaset

Tarım

Bölgesel

Dünya

Ekonomi

Resmi İlan

Spor

Teknoloji

Sponsorlar